Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawy fotoradar w Rudzie Śląskiej - uwaga.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez piramida
    To dopiero można sie naciąć, myslisz evo X to sie pościgam a tu taki zonk :!: :diabelski_usmiech
    W tym celu je kupili. :lol:
    Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

    Komentarz


    • #52
      Mickul ale focus po dts nie goni,od tego maja inne auta,wiec tu znaku nie potrzeba. A co do tego ze on stoi gdzieś na boku i strzela foty bez znaku to nie wiem czy moga czy nie. Moze Ty znaku nie widziałeś? Bo ja co go mijam to stoi jakis kawałek przed nim znak:P
      Fabryka Barw :]

      Czarna O1 rs-line tdi
      Srebrna O2 Scout

      DACAR.team

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez Mickul
        Nie wiem czy Ruda Śląska jest odizolowana od przepisów czy co? Jak byk jest, że fotoradar ma być oznaczony i widoczny, a Focus stał wczoraj na Czarnym Lesie na poboczu i robił zdjęcia - żadnego znaku o kontorli, Focus nieoznaczony... Przecież takiego mandatu można nie przyjąć. Z DTŚką tak samo - nie ma żadnego znaku o kontroli fotoradarowej.
        owszem ale oznakowanie ma dotyczyć fotoradarów stacjonarnych oraz tych które wystawia SM/SG, a nie policji, taki mały haczyk w przepisach
        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

        Komentarz


        • #54
          Zamieszczone przez loru
          owszem ale oznakowanie ma dotyczyć fotoradarów stacjonarnych
          A fotoradar ustawiony przez policję nie jest to fotoradar stacjonarny???
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez AdamB
            A fotoradar ustawiony przez policję nie jest to fotoradar stacjonarny???
            w momencie kiedy stoi to jest stacjonarny :lol:
            SPOT Poznań:
            .....
            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


            Error 503 Wojtas Unavailable :P

            Komentarz


            • #56
              rudzka SM ma focusa granatowego z pomarańczowym pasem - ma radar zamontowany w atrapie z przodu i pod zderzakiem z tyłu. więc nic nie wystawiają.
              czasem widziany przy stadionie Pogonii Ruda Śląska tam, gdzie dużo aut stoi. "wtapia" się w tłum i może łapać w dwóch kierunkach.
              a czy bywa oznakowany przed / za - tego nie wiem, nie widziałem.

              -----------------
              ehhh , przecież jest na 1-szej stronie ops:
              OII sprzedana


              Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez AdamB
                A fotoradar ustawiony przez policję nie jest to fotoradar stacjonarny???
                chodzi o puszki , nie łap za słówka , policja może kontrolować i pstrykać foty bez stosownych powiadomień, SM/SG nie może mało tego oni muszą uzyskać zgodę na to od policji bodajże.
                O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                Komentarz


                • #58
                  loru, nie łapię , po prostu chciałem poznać definicję fotoradaru stacjonarnego wg prawa obowiązującego w naszym kraju.
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #59
                    Zamieszczone przez loru
                    owszem ale oznakowanie ma dotyczyć fotoradarów stacjonarnych oraz tych które wystawia SM/SG, a nie policji, taki mały haczyk w przepisach
                    Mówimy o Focusie, którego zdjęcie jest na pierwszej stronie - należy on do straży miejskiej.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez Mickul
                      należy on do straży miejskiej.
                      ok w takim razie jak dla mnie łamią praw, ale mogę się mylić.
                      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X